۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۵ مهر
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
اداره کل مدیریت بحران
صفحه اصلی
اطلاعیه ها
1393/12/07 اولين همايش و نمايشگاه بين المللي ايمني ، امنيت و مديريت بحران در سوانح طبيعي
اولين همايش و نمايشگاه بين المللي ايمني ، امنيت و مديريت بحران در سوانح طبيعي
 

براي اولين بار نمايشگاه و همايش بين المللي ايمني ، امنيت و مديريت بحران در سوانح طبيعي با همكاري سازمان مديريت بحران كشور و شركت توسعه صنعت نمايشگاه و رويداد برنامه ريزي و اجرا خواهد شد .

 

 

شوراي عالي مديريت بحران كشور به رياست رئيس جمهور و با عضويت 27 نفر از نمايندگان قوا ، وزرا و مسئولين كشوري و لشكري تشكيل گرديده است كه وزير كشور به عنوان دبير شوراي عالي مديريت بحران كشور مسئول تشكيل سازمان مديريت بحران كشور مي باشد و معاون وزير كشور و رئيس سازمان نيز با همكاري كارگروه هاي تخصصي 14 گانه متولي برنامه ريزي و اجراي مراحل چهارگانه مديريت بحران هستند .

 

 

 18 سال از شكل گيري مجموعه ستاد بحران و سازمان مديريت بحران كشور مي گذرد و امسال هم سال آخري است كه دوره آزمايشي خود را پشت سر مي گذارد و از سال آينده به صورت يك سازمان دائمي فعاليت خود را ادامه خواهد داد.

 

 

هدف از برگزاري اين نمايشگاه و همايش جمع آوري ، نمايش و مستند سازي دست آوردها و مقالات علمي است تا در دسترس مديران اجرايي كشور قرار داده شود و با آموزش و تجهيز ادارات كل استان ها و مديران شهرستان ها ، امكان پيشگيري ، مقابله ، بازسازي و باز تواني در هنگام بروز بحران توسط مديريت استان ها فراهم باشد و در كمترين زمان ممكن خدمت رساني صورت پذيرد .

 

 

 برگزاري اولين نمايشگاه و همايش ايمني ، امنيت و مديريت بحران در سوانح طبيعي فرصتي است كه كارگروه هاي مربوطه با يك تحرك جدي تجربيات خود را در اختيار يكديگر قرار دهند تا كاستي ها ديده و جبران شود .

 

 

 انتظار مي رود با توجه به اهميت موضوع و بلاخيز بودن كشور عزيزمان مشاركت حد اكثري كارگروههاي سازمان مديريت بحران كشور ، ادارات كل مديريت بحران استانها ، سازمانهاي بين المللي ، نهاد ها و ديگر مراكز مرتبط با موضوع را شاهد باشيم تا بتوانيم با استفاده از تجربيات و دانش موجود در تمامي مراحل مديريت بحران كشور هوشمندانه و برنامه ريزي شده عمل نماييم و شاهد تلفات كمتري در سوانح مختلف طبيعي باشيم . 
تعداد بازدید: 151
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal