۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۸ آذر
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
اداره کل مدیریت بحران
صفحه اصلی
اخبار دفتر
1396/08/23 اعزام 14 اکیپ عملیاتی شرکت آبفا استان اصفهان به منطقه زلزله زده غرب کشور
اعزام 14 اکیپ عملیاتی شرکت آبفا استان اصفهان به منطقه زلزله زده غرب کشور

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: شرکت آبفا استان اصفهان 14 اکیپ عملیاتی و تعمیرات به همراه تمامی تجهیزات و اتصالات مربوطه به منظور اصلاح خطوط انتقال،شبکه های توزیع و انشعابات آب به منطقه زلزله زده غرب کشور اعزام نمود.
مهندس هاشم امینی اعلام کرد: با توجه به اهمیت موضوع مدیر بهره برداری از تأسیسات تأمین و توزیع آب و مدیرکنترل کیفی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان به دلیل تسریع در اجرای عملیات تعمیرات و احتمال گل آلود شدن آب شرب غرب کشور به همراه مواد ضد عفونی کننده به مقدار لازم شامل پلی الکترولیت و پرکلرین جهت رفع کدورت و سالم سازی آب شرب به این منطقه اعزام گردید.
مدیر عامل شرکت آبفا استان اصفهان گفت: علاوه بر اعزام اکیپ های عملیاتی که با همراهی متخصصین و مهندسین اصلاح شبکه آب و خطوط انتقال و انشعابات می باشد اکیپ هایی هم جهت پشتیبانی به این منطقه اعزام شد .
مهندس امینی اعلام کرد: اولین اکیپ های عملیاتی شرکت شامل 4 دستگاه تانکر آبرسانی و تعمیرات در روز دوشنبه مورخ 96/8/22 اعزام گردید و امروز سه شنبه نیز مجدد 10 اکیپ دیگر با تجهیزات کامل شرکت آبفا استان اصفهان به منطقه زلزله زده غرب کشور اعزام گردید و اگر در روزهای آتی نیز نیاز به کمک رسانی بیشتر جهت رفع خسارت به تأسیسات شبکه آب و خطوط انتقال آب باشد آمادگی اعزام نیرو و تجهیزات بیشتر فراهم شده است .

تعداد بازدید: 31
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal