۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۸ آذر
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
اداره کل مدیریت بحران
صفحه اصلی
اخبار دفتر
1396/08/23 اعزام تیم های پزشکی و فنی اصفهانی به مناطق زلزله زده غرب کشور
اعزام تیم های پزشکی و فنی اصفهانی به مناطق زلزله زده غرب کشور

منصور شیشه فروش در گفت و گو با ایمنا اظهار کرد: در شب وقوع حادثه زلزله کرمانشاه جلسه ستاد مدیریت بحران با حضور استاندار اصفهان تشکیل شد و با تفکیک وظایف انجام شده تا کنون علاوه بر اعزام تیم های پزشکی، تیم های تعمیراتی شرکت گاز، تعمیراتی آب و فاضلاب، 13 خودروی امدادی و 3 تانکر آب و فاضلاب نیز به منطقه غرب کشور اعزام شدند.

شیشه فروش ادامه داد: همچنین در شب حادثه نیز تیم های عملیاتی جستجو و نجات و امدادی به منظور کمک در عملیات جستجو و نجات مجروحین به منطقه اعزام شدند.

ستاد مدیریت بحران استانداری اصفهان اظهار داشت: تیم های امدادی از طریق جمعیت هلال احمر و دانشگاه علوم پزشکی شامل 100 نفر از نیروهای هلال احمر و حدود 90 نفر از نیروهای دانشگاه علوم پزشکی است که با یک فروند بالگرد به منطقه اعزام شدند.

شیشه فروش گفت: طی این دو روز امکانات زیادی از جمله 12 هزار تخته پتو و هزار تخته چادر امدادی به منطقه اعزام شده است و علاوه بر این اداره انتقال خون استان نیز، دریافت خون را به طور مستمر برای کمک رسانی به مصدومان در طی این دو روز انجام داده است.

وی با اشاره به ایجاد پایگاه های ثابت و سیار هلال احمر و بهزیستی برای جمع آوری کمک های مردمی در اصفهان اظهار داشت:بیمارستان صحرایی شهید آیت الله صدوقی و بیمارستان سیار ارتش از استان اصفهان نیز به منطقه اعزام شده و اکنون در محل حادثه مستقر هستند.

تعداد بازدید: 26
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal