۱۳۹۸ شنبه ۲۹ تير
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
اداره کل مدیریت بحران
صفحه اصلی
اخبار دفتر
1396/11/28 نخستین کارگاه آموزشی و تمرین ستادی شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستانهای استان اصفهان برگزار شد.
نخستین کارگاه آموزشی و تمرین ستادی شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستانهای استان اصفهان برگزار شد. نخستین کارگاه آموزشی و تمرین ستادی شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستانهای استان اصفهان در شهرستان شاهین شهر و میمه برگزار شد.

مدیر کل مدیریت بحران استان اصفهان در این کارگاه آموزشی گفت: نخستین کارگاه آموزشی و تمرین ستادی مدیریت بحران شهرستانها با هدف افزایش آمادگی دستگاه های امدادی و اجرایی عضو شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستانهای اصفهان، برخوار، فلاورجان، شاهین شهر و ومیمه، خمینی شهر و نجف آباد طی 3 روز از تاریخ 25 لغایت 27 بهمن ماه سال جاری در محل شرکت صنایع هواپیماسازی ایران (هسا) برگزار گردید. شیشه فروش بیان نمود: در این کارگاه آموزشی تعداد 140 نفر از مجموعه مدیران شورای هماهنگی مدیریت شهرستانهای استان، آخرین دستاوردهای علمی و عملیاتی پیشگیری و کنترل حوادث و مخاطرات طبیعی، مدیریت بحران، سیل، زلزله، حریق و نیز روشهای جستجو و نجات، اسکان اضطراری، بهداشت و درمان و تدوین سناریوهای عملیاتی آشنا شدند.

مهندس مهرشاد رئیس مرکز توسعه مدیریت و منابع سازمان مدیریت بحران کشور در مراسم افتتاحیه این کارگاه آموزشی ضمن تشریح اقدامات مؤثر مدیریت بحران کشور در زلزله کرمانشاه، بر ضرورت اجرای دوره های آموزشی پیرامون مراحل چهارگانه مدیریت بحران به صورت تخصصی و عمومی تأکید و کارگاه های آموزشی غدیر را برای آمادگی مدیران عضو شورای مدیریت بحران در مواجهه با مخاطرات طبیعی با اهمیت دانستند. ایشان اعلام داشتند می بایست آموزشها در تمامی سطوح جامعه تسری یابد و همه ی بخشهای مرتبط، نسبت به فراگیری آموزشهای علمی و عملیاتی در رابطه با شناخت حوادث و راهکارهای پیشگیری و کنترل آن اقدام نمایند.
 
 
تعداد بازدید: 33
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal