دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
اخبار دفتر
1397/02/12 فقط برخی از منازل روستایی سمیرم درگیر زلزله شدند/ در استان اصفهان خسارت جانی نداشتیم
فقط برخی از منازل روستایی سمیرم درگیر زلزله شدند/ در استان اصفهان خسارت جانی نداشتیم مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: اثرات زلزله‌ای که صبح امروز در منطقه سی‌سخت کهگیلویه و بویر احمد رخ داد فقط بعضی از منازل روستایی را در بخش پادنای سمیرم به صورت شکاف‌هایی در دیوارها و فروریختن دیوار درگیر کرده است.

منصور شیشه فروش امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در اصفهان در خصوص زلزله رخ داده در منطقه سی سخت کهگیلویه و بویر احمد و احتمال درگیر شدن اصفهان در این زلزله و اعزام تیم‌های امدادی از اصفهان اظهار داشت: 5 تیم امدادی جمعیت هلال احمر استان در منطقه پادنا آماده هستند که در صورت نیاز منطقه سی‌سخت به آن منطقه اعزام شوند.
وی افزود: اثرات زلزله‌ای که صبح امروز رخ داد طبق گزارش اعلام شده بعضی از روستاها را در بخش پادنای علیا و سفلی سمیرم درگیر کرده است و فقط یک تعدادی از منازل روستایی‌ در این مناطق به صورت شکاف‌هایی در دیوارها و فروریختن دیوار آسیب دیدند؛ دو سه دیوار از منازل روستایی فروریخته و روی یک خودرو هم دیوار افتاده است اما خسارت و صدمات جانی نداشته‌ایم.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان خاطرنشان کرد: بلافاصله بعد از اعلام وقوع زلزله تیم‌های ارزیابی از مدیریت بحران استان و شهرستان به منطقه اعزام شده و روستاهای مناطق پادنای علیا و سفلی را بررسی و ارزیابی کردند.
وی با اشاره به این‌که حدود 30 روستا در بخش پادنای علیا و سفلی شهرستان سمیرم بررسی شدند، تصریح کرد: خسارات این‌ها توسط تیم‌های ارزیابی جمع‌بندی شد، گزارش‌ها در حال جمع‌بندی است که پیگیری‌های لازم را انجام دهیم و برای بازسازی اقدام شود.
شیشه‌فروش در پایان مطرح کرد: تیم مدیریت بحران استان و شهرستان آمادگی لازم را داشتند که به منطقه سی‌سخت هم کمک کنند ولی تاکنون اعلام نیازی برای کمک نشده است.

36
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal